У законі про дитячі автокрісла знайшли лазівки, які дозволяють уникнути штрафу

За словами експерта, цей закон говорить про те, що забороняється перевозити дітей в авто без використання спецзасобів. Однак, як зазначив Антонюк, які саме спецзасоби, у законі не зазначено.

«На сайті Верховної Ради є визначення категорії «спеціальні засоби». Там сказано, що спецзасоби — це гумові кийки, наручники, сльозогінний газ. Читаючи цей закон, будь-який юрист скаже, що для того, щоб везти дитину, ви повинні в автомобілі з ременями безпеки використовувати гумові кийки, наручники, сльозогінний газ. Якщо везете двох дітей, одному даєте палицю, іншому наручники, і тоді ви дотримуєтеся правил дорожнього руху», — зазначив він.

Також Антонюк додав, що до закону внесли нові вимоги щодо перевезень дітей в таксі. Проте в ПДР сказано, про те, що в таксі можна перевозити пасажирів, які не пристебнути ременем безпеки і ці норми ніхто не скасував.

Депутати у другому читанні підтримали закон №1150, який встановлює нові правила перевезення дітей в транспортних засобах. За порушення даних норм передбачений