Volvo представила найменший кросовер

В майбутньому Volvo XC40 можна буде купити з гібридним силовим агрегатом, повністю електричною силовою установкою, а також новим трициліндровим мотором

Компанія Volvo офіційно представила свій найменший кросовер – XC40, який в модельному ряду шведського автовиробника розташується на щабель нижче XC60 і побореться за покупців з BMW X1 і Audi Q3. Прем’єра моделі відбулася на спеціальному заході в Мілані, – передає «Мотор».

Кросовер став першою моделлю шведської марки, побудованої на модульної платформі CMA, яку автовиробник зробив спільно з компанією Geely. Це ж шасі пізніше ляже в основу інших моделей 40-ї серії, в тому числі тих, що будуть повністю оснащені електричними силовими установками.

На момент виходу на ринок Volvo XC40 буде пропонуватися з двома чотирициліндровими двигунами сімейства Drive-E: дизельним D4 і бензиновим T5. Віддача першого становить 190 кінських сил, а другого – 254 кінських сили. На кросовер XC60 другого покоління такий же бензиновий двигун поєднується тільки з восьмидиапазонным «автоматом», а дизельний – з автоматичною коробкою передач або шестиступінчастою «механікою».

В майбутньому Volvo XC40 можна буде купити з гібридним силовим агрегатом, повністю електричною силовою установкою, а також новим трициліндровим мотором, характеристики якого шведський автовиробник не назвав.

У список оснащення XC40, який буде пропонуватися як з переднім, так і з повним приводом, увійде ряд тих же електронних помічників і систем безпеки, що вже є у старших моделей сімейств з індексами «60» і «90». Мова йде, зокрема, про функції стеження за з’їздом з дороги, систему кругового огляду, функції попередження про наближення автомобілях при русі заднім ходом, а також системою екстреного гальмування з можливістю розпізнавання пішоходів і велосипедистів.

Вседорожник укомплектують ще й активним круїз-контролем Pilot Assist, а також мультимедійною системою Sensus з вертикальним тачскріном.

Volvo XC40 також отримав безліч ніш та спеціальних відділень у інтер’єр. Так, наприклад, на передній панелі розташовані відсіки для банківських та паркувальних карт. У кросовері також передбачено спеціальне місце для смартфона з бездротовою зарядкою. Разом з цим інженери шведської марки прибрали з дверей вседорожника динаміки аудіосистеми, що дозволило зробити ніші для зберігання речей більше.

Volvo представила самый маленький кроссовер

Разом з в Volvo XC40 також запустили новий сервіс для придбання автомобіля – Care by Volvo. Він припускає, що покупець віддає всю суму за машину відразу, а робить щомісячні платежі, що покривають не тільки вартість автомобіля, але також страховку і податки. Крім цього, сервіс передбачає наявність консьєрж-послуг, наприклад, доставки товарів у машину, мийку автомобіля та його технічне обслуговування.

Завдяки Care by Volvo автомобіліст може передати машину друзям або родичам за допомогою бездротових ключів, тимчасово замінити його на інший автомобіль, якщо в цьому є необхідність, а також обміняти його на новий через кожні 24 місяці.

Виробництво Volvo XC40 налагодять в Бельгії в листопаді. При цьому автовиробник вже відкрив прийом замовлень на модель, а також запустив сервіс Care by Volvo Care by Volvo в Швеції, Великобританії, Німеччини, Іспанії, Італії, Норвегії, Польщі та США.