Побратими Citroen C4 і Grand C4 Picasso поміняли імена

Собратья Citroen C4 и Grand C4 Picasso поменяли имена

Компактвен С4 Picasso в минулому році знайшов у Росії всього 34 покупця, а ось його подовжений побратим Grand C4 Picasso був успішнішим (506 примірників).

У березні на автошоу в Женеві компанія Citroen анонсувала прийдешню зміну позначень сімейних моделей C4 Picasso і Grand C4 Picasso на C4 SpaceTourer і Grand C4 SpaceTourer. Тепер разом зі зміною імен цих моделей на домашньому сайті французи запустили відповідну рекламну кампанію. Вони показали третій ролик під девізом «Не можу дочекатися дороги».

Ролики з цієї серії присвячені родині, на долю якої випадають різні забавні пригоди під час відпочинку. Перші два показували літні і зимові канікули, а тепер знову літню відпустку. У всіх випадках численні неприємності призводять героїв до висновку, що найкращий спосіб нормально відпочити — вирушити в дорогу на своєму Ситроєні.

Компанія вважає, що така заміна посприяє більш ясному позиціонуванню машин в модельному ряду. Тому компактвен і мінівен будуть зватися SpaceTourer з добавкою C4, а великий вен, як і раніше, — просто SpaceTourer. Одночасно фірма оголосила про старт рекламної кампанії бренду як такого, названої «Inspired BY». В її рамках Citroen згадує минуле і заглядає в майбутнє. Для неї був відзнятий міні-фільм, герої якого зображують різні епохи і подорожують на Ситроенах різних років, починаючи з 2CV.