Паркетник Dongfeng Fengguang iX5 зробив ставку на дизайн

Паркетник Dongfeng Fengguang iX5 сделал ставку на дизайн

Машина з доданими освітленням спирається на витончені диски діаметром 18 дюймів і інтригує не по-китайськи лаконічним виглядом.

Анонсований кілька днів тому великий кросовер компанії Dongfeng був розкритий на окремій презентації. Старту автосалону в Пекіні фірма не дочекалася. Повне найменування моделі Dongfeng Fengguang iX5. Індекс останнім часом найпопулярніший: приміром, існує компактвен Foton Gratour ix5, а ще позначення iX5 зареєструвала у деяких країнах компанія BMW — як запас під потенційний чисто електричний «ікс-п’ятий».

Паркетник Dongfeng Fengguang iX5 сделал ставку на дизайн

Мотори: 1.5 з турбонаддувом (150 л. с., 220 Н•м) і 1.8 (139 к. с.,187 Н•м). Коробки передач: п’ятиступінчаста «механіка» або варіатор.

Паркетник Dongfeng Fengguang iX5 сделал ставку на дизайн

Автори iX5 розраховують привернути увагу публіки модним купеобразным профілем автомобіля і оснащенням. Повні технічні дані ще не опубліковані.

Офіційної інформації про машині зовсім небагато. Ймовірно, iX5 порадує покупців якоюсь формою автономності (напівавтономного водіння), оскільки тут заявлено застосування відкритої програмної платформи Baidu Apollo. Її використовують у межах своїх робіт в даній сфері не тільки багато китайські автовиробники, але і такі гіганти індустрії, як Ford, Daimler, Bosch, Continental, Nvidia, ZF, Hyundai і Delphi. Взагалі, мультимедійна система і помічники водієві — той гачок, на який буде ловити покупців компанія. Ну і дизайн iX5 теж не підкачав.

Паркетник Dongfeng Fengguang iX5 сделал ставку на дизайн

По своїй довжині 4680 мм, в базі 2780 мм і ширині 1845 мм 580-ї Дунфен змагається зі среднеразмерниками типу Кадьяка і Sorento Prime. Він може бути і семимісцевим, але привід у цього «китайця» тільки передній. Набір моторів і коробок в Піднебесній у нього ідентичний iX5.

У російському представництві компанії Драйву пояснили, що про вихід iX5 на наш ринок говорити занадто рано. Інші новинки? Рестайлінговий DFM AX7 з’явиться, але не в цьому році. Є хороший шанс нарешті дістатися до Росії в паркетника DFM AX3. Цю модель у нас обіцяли запустити ще в 2016-му, але вийшла заминка, хоча вона пройшла сертифікацію. А ось міні-сенсація — в нинішньому році компанія має намір привезти до нас середньорозмірний кросовер DFM 580 (в Китаї він зветься Dongfeng Fengguang 580, дивіться колаж вище).