Британці переглянули оснащення спорткара Jaguar F-type

Британцы пересмотрели оснащение спорткара Jaguar F-type

На хетчбеки і родстери Jaguar F-type є відносно скромний, але стабільний попит. З 2014-го по 2017 рік в Європі англійці реалізували 18 277 машин, а в Сполучених Штатах ― 16 918. Porsche 911 за той же період розійшовся тиражем 57 976 і 38 175 штук відповідно.

Модель Jaguar F-type помітно поступається продажу дводверці Porsche 911. Британський автомобіль доріг, а за їздовим налаштувань недотягує до еталона. І все ж в сімействі котячих F-type ― справжній гало-кар, перлина бренду. Втім, навіть такому автомобілю без планових модернізацій не обійтися. У січні 2017-го англійці вже провели серйозний рестайлінг, а тепер настав час для микрообновления. Машинам 2019 модельного року відрядили 18 нових кольорів кузова, включаючи матові, у легкосплавних коліс змінився дизайн і з’явилася можливість відмовитися від спойлера на версії SVR.

Британцы пересмотрели оснащение спорткара Jaguar F-type

У машин 2019 модельного року з’явилися дефлектори обдування з іншим оформленням і безрамковий дзеркало заднього виду в салоні. На модифікаціях F-type P380 адаптивні амортизатори і електрокерована блокування заднього диференціала ставляться за замовчуванням.

Інакше тепер позначаються модифікації. В індексах зашифровані показники потужності ― P300, P340 і P380. З гами прибрали виконання 400 Sport, а топ-версії SVR і F-type R зберегли колишні назви. Стало багатшим базове оснащення: всі «еф-тайпы» обладнані гальмівною системою, яка вміє імітувати управління вектором тяги та мультимедійною системою InControl Touch Pro з 10-дюймовим дисплеєм. До речі, поки цей комплекс не підтримує Apple CarPlay і Android Auto, але цю недоробку усунуть протягом року. Дилери вже приймають замовлення на оптимізовані машини, а їх поставки почнуться в травні.