Хетчбек Audi A7 буде схожий на флагманський седан A8

Хэтчбек Audi A7 будет похож на флагманский седан A8

Модель Audi A7 Sportback, яка добереться до Росії, імовірно, в 2018 році, розживеться автопілотом, який зможе самостійно управляти автомобілем до 60 км/год. Плюс з’явиться система дистанційної паркування без участі людини за кермом.

П
ятидверку Audi A7 Sportback нового покоління ми вже бачили, але поки що тільки у вигляді закамуфльованого прототипу. Але за кілька днів до офіційної прем’єри в Мережу потрапили зображення, за яким про зовнішність вже можна робити деякі висновки. По картинці з силуетом прийдешньої моделі видно, що спадкоємність профілю збереглася. Він залишився таким же приємним, як і був. Інші ж зображення ясно дають зрозуміти, що передньою частиною A7 Sportback буде походити на седан A8 нового покоління. Від нього запозичують шестикутну гратку радіатора і фронтальну матричну оптику на органічних діодах. Також відзначимо змінену форму бічного скління.

Хэтчбек Audi A7 будет похож на флагманский седан A8

У гамі очікуються і спортивні версії S7 і RS7, але поки немає конкретики з приводу двигунів. За одними чутками, місце під капотом збереже бітурбомотор V8 4.0 TFSI, а по іншим інженери замінять його наддувний «шісткою».

Про Audi A8 нагадає і технічна начинка. Майбутня «а-сьома» базується на такій же платформі MLB Evo з двухрычажкой підвіскою спереду і многорычажкой ззаду. Однак початкові машини отримають пружинну підвіску з адаптивними амортизаторами, а за доплату клієнтам запропонують пневмостойки на обох осях і активний задній диференціал. Також можна буде вибрати тип приводу ― передній або, або постійний повний з центральним диференціалом, який розділить тягу в пропорції 40:60 на користь корми. Коробки передач ― семідіапазонний преселективний «робот» або восьмиступінчастий «автомат».

Хэтчбек Audi A7 будет похож на флагманский седан A8

Попит на Audi A7 Sportback нинішнього покоління не вражає уяви. Наприклад, в Європі з 2011-го по 2016 рік продали 66 549 машин, включаючи версії S7 і RS7. За той же період в Штатах реалізовано і того менше ― 46 213 штук.

В залежності від ринку збуту Audi A7 Sportback другої генерації буде комплектуватися бензиновими двигунами 2.0 TFSI (близько 250 л. с.) і V6 3.0 TFSI (340 к. с.), а також турбодизелем V6 3.0 TDI з широким діапазоном форсировки (від 218 до 320 сил). А пізніше в продаж надійдуть «зелені» модифікації ― гібридна і, можливо, навіть виключно електрична. Чекати залишилося недовго ― дебют Audi A7 Sportback намічений на 19 жовтня цього року, а старт продажів — на кінець 2017-го.