У Токіо з’явиться водневий концепт Toyota Fine-Comfort Ride

В Токио явится водородный концепт Toyota Fine-Comfort Ride

Звужується до корми кузов повинен нагадувати діамант. Колеса розставлені «по кутах» для максимізації внутрішнього простору. Довжина машини — 4830 мм, ширина — 1950, висота — 1650, колісна база — 3450 мм.

Т
опливные елементи, як у седана Toyota Mirai, забезпечують шоу-кару Fine-Comfort Ride запас ходу близько 1000 км по японському циклу JC08. Заправка воднем займає не більше трьох хвилин. Але головний сенс концепту закладений в його назві: футуристичний мінівен з автопілотом являє собою комфортне вітальню на колесах, здатну вмістити до шести пасажирів.

В Токио явится водородный концепт Toyota Fine-Comfort Ride

Фразу з опису машини «new form of the premium saloon» можна перекласти як «нова форма преміального седана». І дійсно, за відстанню між осями і ширині Fine-Comfort Ride в точності повторює Genesis G90L.

В Токио явится водородный концепт Toyota Fine-Comfort Ride

Відчуття простору підкріплюють зсувні задні двері, відсутність центральних стійок і динамічна діодне підсвічування по всьому салону.

У чотиримісній конфігурації окремо стоять округлі крісла обертаються, передні розгортаються проти ходу в режимі автономного руху, задні обладнані підніжками. Бічні скла можуть перетворюватися в інтерактивні екрани, а «телевізор» майже на всю ширину передньої панелі доповнено знімним сенсорним планшетом на штурвалі і проекцією показань спідометра на лобове скло. Розробники заявляють, що Fine-Comfort Ride втілює майбутню мобільність, і це «не просто поїздка». Нагадаємо, на виставці в Токіо з 25 жовтня Toyota покаже концепти Tj Cruiser і GR HV Sports, сімейство Concept-i, седани Crown і Century, рестайлінгову Короллу і напевно щось ще.