Купе Honda Sports EV натякнуло на безшумний спорткар

Купе Honda Sports EV намекнуло на бесшумный спорткар

Президент Хонди Такахіро Хатиго має намір повернути фірмі ореол технічної винятковості, кілька збляклий останнім часом. Електромобілі в цьому плані видаються йому одним із важливих засобів.

В
Токіо дебютував концептуальний спорткар Honda Sports EV, продовжив дизайнерську лінію сіті-кара Urban EV. Симпатичне личко міської апарату було намальовано з оглядкою на Civic 1972 року, і Sports EV виконаний в тому ж ретро-ключі. Начинка, звичайно, сучасна: електромотор (віддача не названа) і тяговий акумулятор, забезпечили машині низький центр ваги.

Купе Honda Sports EV намекнуло на бесшумный спорткар

Компанія не призвела точних розмірів концепту, зазначивши лише, що він компактний (на вигляд приблизно як Гольф, але нижче, рапортує наш кореспондент зі стенду).

Родзинкою Sports EV, крім приємного вигляду, має стати «з’єднання людини і машини, почуття одного тіла». Це пояснення відразу викликає в пам’яті гасло Jinba Ittai («єдність коня і вершника») у Мазди, проте в Хонді свій посил трактують більш широко. Тут мається на увазі не тільки спортивна керованість, але і віртуальне спілкування, допомогу людині з боку машини.

Купе Honda Sports EV намекнуло на бесшумный спорткар

Керівник проекту Макото Харада (вгорі) каже, що поставив завдання підібрати такі форми і розміри спорткара, щоб водій найбільш повно відчув досвід водіння. При цьому ще «хочеться відчувати себе приятелем» (по відношенню до спорткару).

Допомога цю повинна надавати система Honda Automated Network Assistant, анонсована ще на січневому концепті NeuV, і на вересневому Urban EV. Комплекс вміє розпізнавати емоції господаря. Електроніка вміє запам’ятовувати звички водія і надалі підлаштовуватися під людину і ситуацію.

У поданні Хонди, спорткар нового покоління — це не просто електрична модель з симпатичним дизайном. Це щось на зразок компаньйона, який повинен викликати «почуття радості і прихильності».

Машина на стенді обладнана сильно затемненими стеклами, салону японці не демонструють, хоча всередині переглядають кермо і дуже великий екран. Сам автомобіль з посадковою формулою 2+2 хизується великими колісними дисками (на жаль, шини концепту без маркування), за якими видніються досить великі гальмівні диски (спереду чотирьохпоршневі супорти, ззаду однопоршневые). Ще цікавий момент — виїжджають ручки дверей, як на якомусь «еф-тайпе».

Купе Honda Sports EV намекнуло на бесшумный спорткар

На Токійський салон також прибули відомі вже концепти NeuV (зліва вгорі) і Urban EV.

Купе Honda Sports EV намекнуло на бесшумный спорткар

Заодно марка виставила седан Honda Clarity у версії «підключається гібрид» і уточнила один з параметрів: тільки на батареї можна пройти понад 100 км, що дуже вражає. У Японії такий варіант надійде в продаж влітку 2018 року.

У побратимів Sports EV і Urban EV високі шанси перетворитися на серійні моделі рочки через два-три. А ось ще один транспортний засіб, підготовлене до нинішнього шоу, якщо і буде серійним, то явно нескоро. Це Honda RoboCas, якому і точне визначення дати важко. Сама компанія характеризує цей самохідний кубик «продуктом електричної мобільності».

Купе Honda Sports EV намекнуло на бесшумный спорткар

В якомусь майбутньому RoboCas повинен стати компаньйоном у відпочинку і бізнесі. Він і дітей розважить, і в мобільний кіоск звернеться.

Відомо, що в Хонді працюють над автопілотом для звичайних машин, а вже такий дивний апарат, як RoboCas, такий R2D2 нашого часу, просто зобов’язаний діяти самостійно. І від творців андроїда-помічника ASIMO даної технології цілком можна очікувати. При цьому апарат RoboCas розвиває ідеї, втілені ще в одному наборі концептів, які Хонда показала в рамках тематичного розділу Connected Lab.

Купе Honda Sports EV намекнуло на бесшумный спорткар

Задум Ie-Mobi передбачає, що автомобіль органічно вписується в котедж, стаючи ще однією кімнатою на 4,95 м2. Зрозуміло, апарат електричний і може живитися як від мережі, так і навпаки — живити будинок при аварійному відключенні електрики.

Купе Honda Sports EV намекнуло на бесшумный спорткар

Автомобіль Ie-Mobi доповнено компанією з пари самохідних крісел Fure-Mobi (на двох) і Chair-Mobi (на одного). Це погляд на мобільність в пішохідних зонах, а також в приміщеннях (музеях, торгових центрах). Така техніка, по ідеї, особливо зацікавить людей з обмеженою рухливістю.

Фірма заявила, що має намір розвивати «майбутню мобільність за межами просто руху». Фактично йдеться про тісної інтеграції транспорту і вдома, а також про створення набору надзвичайно компактних транспортних засобів, з якими на звичайну дорогу не виїдеш, а ось проїхати десь в парку, пішохідній зоні або на території інституту, заводу — цілком. У поданні Хонди такі роботизовані мініатюрні апарати повинні доповнити звичний автомобільний світ. До цієї теми компанія повертається далеко не перший раз.