Фірма Aston Martin пообіцяла нові моделі бренду Lagonda

Фирма Aston Martin пообещала новые модели бренда Lagonda

Остання Lagonda на сьогоднішній день — седан Taraf (2014 рік), побудований на основі суперкара Aston Martin Rapide S з двигуном V12. Тираж моделі ціною під мільйон доларів був обмежений 200 машинами, але зробити замовлення можна досі.

Г
ендиректор Астона Енді Палмер в бесіді з виданням Car and Driver повідомив, що до 2023 року будуть підготовлені сім нових моделей, і дві з них —
марки Lagonda, орієнтовані на конкуренцію з продукцією компаній Rolls-Royce і Bentley. «Чесно кажучи, я не хочу, щоб кожна з них була традиційним седаном. Якщо ми просто зробимо ще один трьохоб’ємник, нам буде важко прорватися на цей консервативний і як і раніше дуже шоферський ринок», — зізнався функціонер і додав: кросовера у Лагонды теж не намічається. Bentayga і прийдешній Cullinan можуть не турбуватися.

Фирма Aston Martin пообещала новые модели бренда Lagonda

Спроба Астона прорватися в сегмент SUV з концептом Lagonda 2009 року (зліва) успіхом не увінчалася, проект був заморожений. Новий раунд в 2015-му почав купеподібний електричний шоу-кар Aston Martin DBX. У нього все-таки є серійні перспективи.

За словами Палмера, перед тим як зруйнувати дуополию Роллс і Bentley, його компанія повинна дати бій Ferrari, Lamborghini і Макларена, тобто довести до розуму середньомоторне купе. І вже потім обидві моделі бренду Lagonda розділить платформу з кросовером Aston Martin DBX. «Ми шукаємо щось, що порушує статус-кво в люксовом сегменті», — заявив керівник. Область пошуків він не змалював. Замість седана фірма могла б виготовити, наприклад, суперхэтчбек, як Bugatti Galibier, або шутинг-брейк кшталт недавнього Vanquish Zagato.