McLaren вивів на випробування новий супергібрід

McLaren опублікував перший тізер нового суперкара, який планують вивести на ринок в 2021 році. Прототип супергібріда в серійному кузові проходить випробування на дорогах загального користування.

За словами головного інженера групи по розробці автомобілів McLaren Стіва Уайта, для випробувань підготовлено 45 прототипів. З них 11 мулів з новою трансмісією, шасі та електричної архітектурою, які були замасковані під інші моделі марки. Шини для нового супергібріда відчували на модифікованому 600LT з новими деталями. Точні терміни прем’єри безіменній новинки не називаються, але в компанії говорять, що їм «не терпиться показати його клієнтам». Цілком ймовірно, автомобіль знаходиться на завершальній стадії розробки.

Безіменний супергібрід стане першою моделлю марки, побудованої на новому вуглецевому шасі MCLA, розробленому і виготовленому в технологічному центрі McLaren Composites Technology Center (MCTC) у Великобританії. У компанії новинку називають суперкаром наступного покоління і «одним з найзначніших відкриттів» за всю історію марки. Крім карбонового шасі автомобіль отримає нову гібридну силову установку, що складається з турбомотора V6 і невизначеної кількості електродвигунів.