Електричний пікап Tesla з’явиться в наступному році

Презентація повнопривідного пікапа Tesla може пройти вже в 2019 році, а в виробництво машина піде в 2020.

  Підтвердженням цього факту став твіт Елона Маска, який відповів одному з шанувальників його марки. І відповів прямо: «Я дуже хочу побудувати хороший пікап. У Tesla може з’явиться дослідний зразок, який буде представлений в наступному році ».

  Маск каже про роботу над пікапом вже не перший рік. Було представлено декілька ескізних проектів, і клієнти дуже чекають таку машину. У Північній Америці пікапи — це ціла автомобільна культура, яка гарантує марці Маска прекрасні перспективи зростання його компанії.

  Поки, виходячи зі слів самого Маска, в майбутньому році цілком може з’явитися перший дослідний прототип. І якщо це відбудеться, то вже до кінця 2020 року може розпочатися повномасштабне виробництво. А значить — у 2022 таку машину можна буде купити.

  Але є і проблема. Коли в 2012 році Tesla здивувала світ своєю Model S, у компанії і її продукції не було серйозних конкурентів в світі. Тепер же все інакше. На ринку вже з’являються подібні автомобілі. Це і той же Rivian R1T, або Bollinger B2, або гібридний Workhorse W-15.