ASTON MARTIN натякнув на електричне майбутнє суббренда LAGONDA

Компанія Aston Martin представила на Женевському автосалоні електричний безпілотний концепт-кар Lagonda Vision. Новинка покликана дати уявлення про майбутнє розкішних автомобілів британської марки, які будуть випускатися під суббрендом Lagonda.

Розкішний лімузин приводиться в рух електромоторами, віддача яких не називається. Поки лише відомо, що двигуни будуть харчуватися від твердотільних батарей, які зможуть забезпечити пробіг без підзарядки до 640 кілометрів. Повністю поповнити запас акумуляторів можна буде всього за 15 хвилин.

Задня частина кузова Lagonda Vision може підніматися заради більш зручної посадки в салон. Передні крісла можуть повертатися на 180 градусів, щоб пасажири могли сидіти обличчям один до одного. Рульова колонка має електропривід, завдяки чому автомобіль може змінювати конфігурацію під правобічну або лівобічну схему руху.

Новинка отримала автопілот четвертого рівня. Це означає, що автомобіль здатний пересуватися повністю самостійно, однак при бажанні водій в будь-який момент може взяти керування на себе.

За попередніми даними, перший автомобіль Lagonda, який отримає деякі подібні рішення, з’явиться в 2021 році.