Видання Ford Mustang California Special нагадало про 1968 рік

Издание Ford Mustang California Special напомнило о 1968 годе

Спереду і збоку Каліфорнію можна розпізнати за чорною решіткою радіатора з новим малюнком, сплітером з набору Performance Pack 1, смузі з буквами GT/CS і оригінальним двоколірним пятиспицевым дисків.

До
компанія Ford продовжила експлуатацію теми ретро в спеціальних версіях свого спорткара Mustang. Не далі як у січні був представлений Mustang Bullitt, побудований за мотивами Мустанга детектива Булліта з однойменної кінострічки 1968 року. І ось ми знову зустрічаємо 1968-й». Новачок по імені Mustang California Special в елементах декору наслідує свого тезки п’ятдесятирічної давності.

Издание Ford Mustang California Special напомнило о 1968 годе

Двухдверка Mustang GT California Special (GT/CS) відрізнялася від исходника протівотуманкамі Marchal або Lucas, поворотними фіксаторами капота, затемненій гратами радіатора, смугою збоку (було кілька кольорів), бічними повітрозабірниками, спойлером, теж прикрашеним контрастною смугою ззаду, зміненої заправної кришкою. І ліхтарі були несерийные. Спойлер, задня панель і повітрозабірники з склопластику спроектувало ательє Shelby, а випускав їх підрядник A. O. Smith. Комплектувався GT/CS «вісімками» 4.7, 5.0, 6.4 і 7.0 на вибір.

Це не перший повернення компанії до шильдіку California Special. Не рахуючи оригіналу 1968 року, такі Мустанги випускалися лімітованими виданнями в 2007-2017 рр .. Але модельний 2019 рік приніс і нової Каліфорнії, і взагалі всім Мустангів GT (тобто з мотором V8 5.0, 466 к. с., 569 Н•м) технологію узгодження обертів двигуна, у разі суміщення його з шестиступінчастою «механікою». Вона робить більш гладким перемикання, підлаштовуючи мотор під чергову передачу.

Круг з написом GT ззаду нагадує про розташування заправної горловини на Мустангах минулого. Оригінальною Каліфорнії вторять і повітрозабірники на задніх крилах.

Тема ретро поширюється і за межі власне Мустанга California Special. Так, в палітру всіх Мустангів додані історичні кольору Velocity Blue, Need for Green і Dark Highland Green, наслідують відтінкам, популярним в 1960-х і 1970-х. Ще одне придбання Мустангів в черговому модельному році — 1000-ватна аудіосистема Bang & Olufsen Play з 12 динаміками, налаштована спеціально під Mustang. Вона доступна в парі з опціональним мультимедійним комплексом Sync 3.

Издание Ford Mustang California Special напомнило о 1968 годе

Всередині «Спеціальної Каліфорнії» встановлені крісла з вставками з чорної замші Miko, витисненими емблемами GT/CS і червоними акцентами, а ще є вишиті вручну килимки GT/CS. Назва серії красується на передній панелі, воно зазначено на табличці з боку пасажира.

Издание Ford Mustang California Special напомнило о 1968 годе

Червона напис California Special ззаду вінчає набір «історичних декорацій».

Крім того, Мустанги 2019 модельного року з мотором 2.3 EcoBoost (314 к. с., 474 Н•м) отримали активну вихлопну систему з персональними налаштуваннями через меню MyMode і «Режимом доброго сусіда», яка раніше була доступна лише для Мустангів з «вісімками». Що до Каліфорнії, то такий варіант Мустанга буде доступний американцям разом з іншими Мустангами 2019 модельного року з літа 2018-го. Причому кузов у Каліфорнії можна вибрати: кабріолет або фастбек.