Шість моделей Audi викликані на перевірку онлайн-сервісу

Шесть моделей Audi вызваны на проверку онлайн-сервиса

Для «чотирьох кілець» в Росії це другий відгук у нинішньому році. Попередній був масовим: існувала небезпека загоряння автономного опалювача.

Функція екстреного виклику (Emergency Response), вбудована в фірмову систему Audi connect, може працювати в обмеженому режимі і в одну сторону. Тобто власник автомобіля здатний подати сигнал лиха голосом, але більше ніяк. І відповісти йому служба підтримки з Audi не в силах. З цієї причини в нашій країні відкликані моделі Audi A3, A4, A5, А6, А7, Q3. Загальна кількість — 18 штук.

Шесть моделей Audi вызваны на проверку онлайн-сервиса

Сервіс Audi connect сигналом SOS, звичайно, не обмежується. По суті це цифровий консьєрж, підключає машину разом зі смартфоном власника до глобальної мережі Audi.

Сервісна акція поширюється на автомобілі, продані в 2017 році. Необхідно зробити безкоштовну заміну діагностичного інтерфейсу і блоку управління онлайн-служб. Список VIN-кодів опублікований Росстандартом. Зауважимо, що проблеми з системою екстреного виклику у Audi нещодавно вже були, але тоді некоректно працювала ЕРА-ГЛОНАСС.