«П’ятий» хетчбек Opel Corsa попрощається у версії GSi

«Пятый» хэтчбек Opel Corsa попрощается в версии GSi

Відрізнити «підігріту» Корсу зовні допомагають повітрозабірники замість противотуманок в передньому бампері, вентильований капот і хромована планка під логотипом.

Влітку минулого року побачило світ оспортивленное сімейство Opel Insignia GSi. Тепер у цій сумнівній GSi-шляхом пішла Corsa в трьохдверному виконанні. Оголошено, що її спортивне шасі запозичено у «зарядженої» версії OPC і відточене на Нордшляйфе. Про силовий агрегат німці не сказали ні слова, але, враховуючи досвід Інсигнії, легко вгадати 150-сильний бензиновий двигун Ecotec 1.4 Turbo (220 Н•м) в парі з шестиступінчастою «механікою». Це означає 8,9 з до сотні і 207 км/год максималки.

«Пятый» хэтчбек Opel Corsa попрощается в версии GSi

Спойлер над заднім склом потрібен не тільки для краси — він реально збільшує притискну силу. Самотній вихлопний патрубок залишився колишнім, зате на п’ятій двері є значок GSi.

Ми вже знаємо, що в 2019 році з’явиться Corsa наступного покоління, тому GSi-машинку можна вважати лебединою піснею йде генерації. Opel показав салон, але повідомив: там будуть спортивне кермо, крісла Recaro, медіацентр IntelliLink з підтримкою Apple CarPlay і Android Auto, алюмінієві накладки на педалі. Майбутнє Корсы — це платформа від PSA, чисто електрична модифікація і продовження виробництва в іспанській Сарагосі.