Першим електрокаром Bentley буде «чотирьохдверне купе»

Первым электрокаром Bentley будет «четырёхдверное купе»

Батарейний концепт Bentley EXP 12 Speed 6e, показаний рік тому в Женеві, відкрив для марки з Крю сегмент розкішних електрокарів і дав можливість вивчити думку клієнтів про нього.

Головний дизайнер Bentley Штефан Зилафф в бесіді з виданням Auto Express виключив, що бренд почне электромобилизацию з кросовера. «Я думаю, в даному випадку нам не варто робити SUV. Це буде машина, що поєднує стиль купе, спортивність і елегантність. Переконаний, в ній повинно бути більше двох місць, мабуть, чотири або п’ять, а також трохи простору для багажу». Він додав: унікальний електрокар Bentley не заснований на існуючому автомобілі, і «це дає відмінний шанс створити зовсім нову мову дизайну для компанії».

Первым электрокаром Bentley будет «четырёхдверное купе»

Залишимо цю фантазію на совісті стороннього художника. За чутками, модель отримає назву Bentley Barnato — на честь британського гонщика Джоела Вулфа Барнато (1895-1948), триразового чемпіона «24 годин Ле-Мана» і одного з ентузіастів Bentley Boys.

Безсумнівно, «чотирьохдверне купе» від Bentley виявиться варіацією суперкара Porsche Mission E, так само як майбутній хетчбек Audi e-tron GT. Очікувати електромобіль з Крю має сенс після 2020 року. «Належить переконатися, що цей член сім’ї не наслідує іншим», — зазначив Зилафф. Поки ж англійці зайняті гібридизацією, яка слідом за кросовером Bentayga охопить весь модельний ряд протягом найближчих років. Перше на черзі — купе Bentley Continental GT.