Оновлений JEEP CHEROKEE отримав три системи повного приводу

В салоні машини встановили 7-дюймовий TFT-сенсорний дисплей, іншу приладову панель і нові крісла. Водієві доступні цифрове радіо DAB, Bluetooth і клімат контроль. Об’єм багажного відділення став більше на 30 літрів в порівнянні з дорестайлинговою моделлю.

Автомобіль можна придбати з однією з трьох систем повного приводу – Jeep Active Drive I, Jeep Active Drive II або Jeep Active Drive Lock. Також машина отримала більше 80 систем активної і пасивної безпеки.

Оновлений Cherokee комплектується 2,0-літровим бензиновим мотором м чотирма циліндрами. Агрегат оснащується прямим уприскуванням і системою стоп-старт (ESS). Потужність двигуна становить 270 кінських сил. Також клієнтам як і раніше доступні 3,2-літровий мотор Pentastar V6 і 2,4-літровий агрегат PZEV Multiair2. Всі три двигуни пропонуються в комбінації з дев’ятиступеневою автоматичною коробкою передач.

Продажі автомобіля в Європі почнуться в другій половині нинішнього року. Автомобіль запропонують в чотирьох модифікаціях – Sport, Longitude, Limited і Overland.