Китайці отримали заряджається гібрид GAC Mitsubishi Eupheme

Китайцы получили заряжаемый гибрид GAC Mitsubishi Eupheme

Сама модель була вперше показана публіці ще в минулому році на салоні в Шанхаї.

З
овместное підприємство GAC Mitsubishi Motors (GMMC) оголосило про початок поставок в березні компактного кросовера Eupheme (він же забезпечений китайською назвою Qi Chi). За запевненням виробника, це перший заряджається від мережі гібрид, який продається в Піднебесній від СП місцевій і іноземній компанії. Сама модель по суті являє собою трохи перелицьований паркетник GAC GS4, якому інженери вживили гібридну систему на основі двигуна 1.5.

Китайцы получили заряжаемый гибрид GAC Mitsubishi Eupheme

У новому паркетник ДВЗ працює по циклу Аткінсона. Безступінчата гібридна трансмісія з набором зчеплень дозволяє машині рухатися тільки на одній електротязі, заряджати від ДВС батарею або максимально використати сумарну тягу бензинового агрегату і електродвигуна.

Півторалітровий агрегат на Eupheme видає 96 л. с. і 120 Н•м, а електромотор — 177 к. с. і 300 Н•м, тобто відразу видно акцент на електрику. Не запускаючи ДВС, на кросовері можна проїхати 58 км (їх забезпечить літієва батарея з рідинним охолодженням), а з урахуванням запасу пального в баку можна подолати понад 600 км. Паспортний витрата палива в комбінованому циклі дорівнює 1,8 л/100 км.

Китайцы получили заряжаемый гибрид GAC Mitsubishi Eupheme

Салон гібрида практично ідентичний салону GS4, але на тунелі з’явився новий селектор режимів руху, а на приборку — індикатор потужності.

В іншому машина близька до бензиновому ісходнику (шасі тут стоять стійки McPherson спереду і багаторичажка ззаду). При цьому новачок непогано оснащений. Так, «базу» входить електронна система стабілізації Bosch, є і система контролю тиску в шинах. Ще автомобіль отримав мультимедійну систему з дисплеєм восьмидюймовим і навігацією, а також додаток для смартфона, що дозволяє дистанційно контролювати різні функції автомобіля.

Китайцы получили заряжаемый гибрид GAC Mitsubishi Eupheme

Довжина паркетника дорівнює 4510 мм, ширина, висота і колісна база — 1852, 1708 та 2650. Споряджена маса — 1760 кг Шини 215/55 R18.

З урахуванням «зеленого» дотації стартова ціна моделі становить 173 800 юанів (1,55 млн рублів за нинішнім курсом), що на тлі аналогів від китайських фірм виглядає вельми адекватною пропозицією. Продажі стартують в п’яти містах (Чанша, Гуанчжоу, Шеньчжень, Ханчжоу і Тяньцзінь), але СП має намір відкрити в цьому році нові шоу-руми. Компанія Mitsubishi заявила, що це СП є ключовим в її плани з подвоєння до 2019 року продажу в Піднебесній машин локального виробництва, порівняно з 2016-м.