Гібридний Civic перетворився на седан Honda Insight нового покоління

Гибридный Civic превратился в седан Honda Insight нового поколения

Випуском Інсайту займеться підприємство в Гринсбурге (штат Індіана), де вже роблять Сивики і кросовер CR-V. Однак півторалітровий мотор буде приходити на головний конвеєр заводу Anna Engine Plant, а тягова батарея ― з Marysville Auto Plant (обидва базуються в Огайо).

Ніхто не здивувався, якщо б Honda Insight першого покоління потрапила в рейтинг найпривабливіших автомобілів всіх часів. Додайте сюди ще немаленьку ціну за оригінальної конструкції, і стане зрозуміло, чому за шість років по світу розійшлося всього 17 тисяч таких інопланетних створінь. Модель другого покоління стала краше і доступніше, але скласти конкуренцію Приусу з продажу так і не змогла. Тепер третя спроба. Нарешті Insight перетворився в симпатичний автомобіль, який не виставляє свою гібридність напоказ. Але ще важливіше те, що витрати на Insight при виробництві повинні скоротитися.

Гибридный Civic превратился в седан Honda Insight нового поколения

Хондівці обіцяють, що витрата палива в міському режимі не перевищить 4,3 л/100 км. Для порівняння, в аналогічних умовах гібрид Toyota Prius споживає 4,4 л на сотню.

Похилий алюмінієвий капот, лінія даху, плавно перетекающая в кришку багажника, характерне бічне скління… Нічого не нагадує? Та це ж Honda Civic десятого покоління! Звичайно, у Інсайту оригінально оформлені передня і задня частини (світлодіодна оптика, бампери), а більшість зовнішніх панелей свої власні, але деякі деталі і схожі пропорції натякають на спорідненість. Плюс, як і Civic, Honda Insight являє собою седан, замаскований під ліфтбек. А ось інтер’єри відрізняються сильно ― загальною архітектурою, кермом і приладовою панеллю, дверними картами, фурнітурою і сидіннями.

Гибридный Civic превратился в седан Honda Insight нового поколения

У найбільш дорогої комплектації Insight оснащується двозонним клімат-контролем, датчиком дощу, безключовим доступом, люком, мультимедійною системою з навігацією, виходом в Інтернет по каналу 4G, передавачем Wi-Fi і аудіосистемою з десятьма гучномовцями.

Думка, заснована на зовнішності, підкріплена даними технічного спрямування. Під чотирьохдверним кузовом ховається глобальна платформа від «десятого» Сівіка зі стійками McPherson спереду і многорычажкой ззаду. Інформація про габарити Інсайту поки тримається в таємниці, але відомо, що відстань між осями у нього — ті ж 2700 мм, що і у співплатформенника. У порівнянні з колишнім Инсайтом у нового більш жорстка і легка конструкція кузова, а також поліпшена шумоізоляція салону, завдяки більш просунутим звукоізолюючим матеріалів в передніх крилах, моторному відсіку і на підлозі.

Гибридный Civic превратился в седан Honda Insight нового поколения

Обробка перфорованою шкірою і передні крісла з підігрівом і електроприводом ― прерогатива самого дорогого Інсайту. Відстань між спинками сидінь першого ряду і заднім диваном ― рекордні для класу, як кажуть специ Хонди: 950 мм Стільки ж, до речі, у Сівіка.

Гибридный Civic превратился в седан Honda Insight нового поколения

Обсяг багажника досягає 428 к. За цим показником Insight повторює Civic і поступається Приусу з його 502 л. Спинки задніх сидінь складаються у співвідношенні 60:40.

У нинішньому поколінні Civic позбувся гібридної модифікації, яку якраз і замінить «третій» Insight. Силова установка i-MMD складається з «атмосферника» 1.5, працюючого по економічному циклу Аткінсона, і двох електромоторів. Один з них відповідає за обертання передніх коліс, а другий зав’язаний на бензиновий двигун і виступає в ролі генератора. Сумарна віддача гібрида ― 153 сили і 267 Н•м. Літій-іонна батарея встановлена під заднім диваном, але на одній електротязі більше 1,6 км проїхати не вийде. Водієві доступні на вибір три режими Normal, Econ і Sport.

Гибридный Civic превратился в седан Honda Insight нового поколения

Навіть у базовому виконанні гібриду покладені адаптивний круїз-контроль, камера заднього виду, системи автоматичного гальмування, стеження за розміткою, утримання в смузі та розпізнавання дорожніх знаків.

Продажі нового Інсайту в США почнуться влітку 2018 року. Автомобіль займе нішу між Сивиком і Акордом, які стоять в Штатах мінімум $18 840 $23 570 відповідно. Покупцям запропонують три комплектації LX, EX і Touring. У початковому виконанні седан оснащений шістьма подушками безпеки, системою стабілізації, клімат-контролем, світлодіодними фарами і ліхтарями, аудіосистемою з шістьма динаміками і підтримкою протоколу Bluetooth, 16-дюймовими литими колесами і складними задніми сидіннями.