Всюдихід Mercedes-G 63 AMG з’явиться до нас у червні

Вездеход Mercedes-AMG G 63 явится к нам в июне

Від стандартного G-вагена модифікація G 63 зовні відрізняється гратами і переднім бампером AMG-дизайну, розширеними арками, щоб помістилися 22-дюймові колеса, вихлопом, який виведений вбік з обох сторін, і шильдиками. Світлодіодні фари Multibeam — опція.

В
слід за базовою версією нового G-класу представлена «заряджена». Замість двигуна V8 5.5 (571 к. с., 760 Н•м) «гарячий» Mercedes-G 63 AMG отримав «битурбовосьмерку» 4.0. Вона видає 585 к. с. при 6000 про/хв, а вражаючий максимум тяги (870 Н•м) розвиває при 2500-3500 обертів. Семиступінчастий «автомат» поступився місце девятидиапазонной коробці AMG Speedshift TCT 9G. Позашляховик набирає сотню за 4,5 с і досягає граничних 220 км/ч. За рахунок пакета опцій електронний нашийник можна послабити, щоб розігнатися до 240 км/ч. Повний привід AMG Performance 4Matic і адаптивні амортизатори AMG Ride Control йдуть «в базі».

Комбінований витрата палива не повинен перевищувати 13,2 л/100 км. Спасибі за це треба сказати системі AMG Cylinder Management, яка при малому навантаженні деактивує другий, третій, п’ятий і восьмий циліндри. Викиди CO2 — 299 г/км.

Вездеход Mercedes-AMG G 63 явится к нам в июне

Один з головних героїв в салоні — AMG-кермо зі скошеним ободом, оздоблене шкірою Nappa. Також важливі мультиконтурні сидіння з автоматичними регуляторами бічної підтримки і поперекового підпору, пам’яттю, обігрівом, вентиляцією і масажем.

Відразу ж після прем’єри в Женеві позашляховик Mercedes-AMG G 63 встане на конвеєр Магны в австрійському Граці. Вихід на європейський ринок запланований на червень. У Росії поки анонсовані ті ж терміни. Перша партія машин з’явиться в ексклюзивному виконанні Edition 1 з червоними акцентами на кузові й у салоні. Тих, хто чекає більш потужний Mercedes-AMG G 65, поки порадувати нічим. Можливо, ця версія взагалі зникне. Оскільки штутгартці вважають, що G-ваген оновився, а не змінив покоління, ми зібрали порівняльний колаж з двох «шістдесят третє».

Було — стало

Вездеход Mercedes-AMG G 63 явится к нам в июне