Модель Skoda Fabia після рестайлінгу залишилася без дизеля

Модель Skoda Fabia после рестайлинга осталась без дизеля

Оновлення, як ми і припускали, вийшло скромним. Фари звузилися. В збільшеній решітці стало більше граней, а в бампері планки замінено сіткою. Доданий варіант 18-дюймових дисків.

Д
изельная «четвірка» 1.4 TDI (75, 90, 105 л. с.) прибрана з гами. Очевидно, свою роль зіграли і «дизельгейт», і посилення эконормы. Так що оновлена Skoda Fabia може бути тільки бензинової і літровою. «Атмосферник» 1.0 MPI (60, 75 л. с.) і турбомотор 1.0 TSI (95, 110 л. с.) зберегли свої пости. Найпотужніший з них агрегатується з семидиапазонным «роботом» DSG, інші задовольняються «механікою». Натомість, мовляв, у Фабії вперше з’явилися світлодіодні фари і задні ліхтарі.

Модель Skoda Fabia после рестайлинга осталась без дизеля

Скребок для льоду, прихований за лючком бензобака, тепер забезпечений датчиком для вимірювання глибини протектора. У багажнику універсала Fabia Combi захований переносний світлодіодний ліхтарик.

Замість фотографії салону чехи виклали цей ролик. В ньому видно перероблена комбінація приладів і новий медіацентр Swing з дисплеєм діагоналлю 6,5 дюйма.

У число систем допомоги водієві увійшли моніторинг мертвих зон і автоматичне перемикання дальнього світла на ближній. Розширено спектр мобільних онлайн-сервісів, навігатор Amundsen в режимі реального часу повідомляє про пробки. Технологія SmartLink+ дозволяє відчути всі переваги інтерфейсів Apple CarPlay, Android Auto, MirrorLink і SmartGate. Прем’єра рестайлінгової Фабії відбудеться шостого березня в Женеві, продажі в Європі почнуться в другій половині року. В Росію Skoda Fabia не приїде.

Було — стало

Модель Skoda Fabia после рестайлинга осталась без дизеля