Корейці виклали перші дані про кросовер Hyundai Santa Fe

Корейцы выложили первые данные о кроссовере Hyundai Santa Fe

Як і передбачали тизери, новачок обзавівся двоповерхової оптикою в стилі Закони.

В
наприкінці березня на автосалоні в Нью-Йорку відвідувачі зможуть наживо оцінити, наскільки «четвертий» Hyundai Santa Fe пішов уперед порівняно з «третім». А поки виробник оприлюднив два перші знімки автомобіля і трохи розповів про його «начинці». Зокрема, для домашнього ринку заявлені два дизеля (2.0 і 2.2), а також бензиновий агрегат 2.0 Turbo. Всі поєднуються з восьмидиапазонным «автоматом». Їм же доступний повний привід HTRAC. А заради кращої керованості на усіх Santa Fe встановлений електропідсилювач керма з мотором на зубчастої рейки.

Корейцы выложили первые данные о кроссовере Hyundai Santa Fe

Кросовер отримає систему розпізнавання голосу на сервері на базі платформи штучного інтелекту Kakao I, як на седані Genesis G70 і оновленої днями моделі Kia Optima. Вона дозволяє, наприклад, прокласти маршрут однією фразою «знайди шлях до штаб-квартирі фірми такий-то».

Корейці особливо пишаються новим рівнем систем безпеки та ІТ-технологій. Тут є не тільки попередження фронтального зіткнення і стеження за розміткою, але та система, яка нагадує про забутий на задньому сидінні дитину, а ще пристрій, що запобігає аварії при виході пасажира в момент, коли ззаду наближається інший транспортний засіб. Ще тут впроваджений інтелектуальний агент від SoundHound, що дозволяє миттєво дізнатися інформацію про трек, трек (виконавець, назва композиції), зачитати вголос SMS, робити голосові замітки і так далі.