Концерн Great Wall створив новий суббренд Ora

Концерн Great Wall создал новый суббренд Ora

Довжина — 4445 мм, ширина — 1735, висота — 1567, колісна база — 2615 мм, споряджена маса — 1395 кг. За розмірами до «китайцеві» дуже близька Skoda Rapid.

В
квітні на Пекінському автошоу відбудеться презентація нової марки Ora, що належить компанії Great Wall. У неї вже є суббренди Wey і Haval, але для електромобілів знадобився ще один. Дивно, що першою моделлю стане не кросовер, а ліфтбек по імені Ora iQ5. І виглядає він як серійна машина, хоча стартувати прийнято з концептів.

Концерн Great Wall создал новый суббренд Ora

Схоже, що слово ora запозичене з італійської мови, де воно означає «пора», «зараз», «відповідний час». Кажуть, модель побудована на платформі Pi4 (Plug-in Intelligent 4WD) марки Wey.

Китайські ЗМІ повідомляють, що Ora iQ5 оснащена одним електродвигуном потужністю 120 кВт (163 к. с.) і літій-іонною батареєю. У конструкції використані компоненти фірми BorgWarner. Максимальна швидкість лифтбека — 150 км/год, Запас ходу невідомий, але вказана розмірність шин: 195/55 R16 або 205/50 R17. Так як ніяких претензій на преміум не видно, можна припустити, що електрокари Ora націлені на доступність і масовість.