Фірма Lamborghini рапортувала про рекордні продажі

Фирма Lamborghini рапортовала о рекордных продажах

У минулому році на всіх ключових ринках був зафіксований стрибок попиту на Lamborghini. Росія ― не виняток: у нас продажі збільшилися на 28%, до 37 машин. Росіянам доступні моделі Huracan і Aventador S, а кросовер Urus добереться до нас навесні 2018-го.

В
давньою битві за клієнта між Ferrari і Lamborghini верх поки отримує фірма з Маранелло. У 2016-му реалізували понад восьми тисяч автомобілів з гарцующим жеребцем на логотипі. Приблизно стільки само вийшло і в минулому році. Не останню роль у цьому відіграє широкий модельний ряд з різномастими машинами, включаючи чотиримісні універсали і кабріолети, а також суперкари різної компоновки c двигунами V8 і V12. Сімейство Lamborghini довгі роки складалося з двох моделей, до яких в минулому грудні примкнув п’ятиметровий кросовер Urus. Але навіть без нього італійці оновили рекорд компанії з продажу ― 3815 машин.

Фирма Lamborghini рапортовала о рекордных продажах

На Lamborghini Urus італійці покладають великі надії: з 2019-го планується продавати за 3500 паркетників щорічно. Під це вже модернізували головне підприємство і побудували новий завод, збільшивши виробничі потужності до 7000 автомобілів в рік.

Стільки суперкарів Huracan і Aventador S розійшлося за 2017-го, що на 10% більше результату за позаминулий рік. Зростання попиту на автомобілі з Сант-Агата-Болоньєзе спостерігається останні сім років. До речі, ще в 2010 році в світі продали всього 1302 Lamborghini. Зараз найбільш популярною моделлю є більш доступний Huracan, чиї продажі збільшилися на 12% (до 2642 штук). Приріст показав і Aventador ― на шість відсотків (до 1173). Найбільш великим для італійського автовиробника ринком знову визнаний американський ― в Сполучених Штатах за 2017 рік купили 1095 машин. Слідом ідуть Японія (411), Великобританія (353), Німеччина (303) і Китай (265).