Tesla обмежила доступ до зарядних станцій Supercharger

Tesla ограничила доступ к зарядным станциям Supercharger

Американці, які купили хетчбек Model S (на фото) і кросовер Model X в рамках спеціальної програми, що мають безкоштовний безлімітний доступ до зарядкам Supercharger. Власники седана Model 3 такої преференції не отримають.

До
компанія Tesla оголосила, що її електромобілі, придбані після 15 грудня 2017 року для таксопарків, комерційних поставок або урядових установ, не будуть допущені на одну з високошвидкісних станцій зарядки Supercharger. Як повідомляє Forbes, це вимушений крок, оскільки Суперчарджеры не в змозі впоратися з подвійним навантаженням. З-за таксі інші водії можуть позбутися доступу до терміналів.

Tesla ограничила доступ к зарядным станциям Supercharger

Тут показана мережа Supercharger лише в Північній Америці. Червоним кольором позначені вже діючі, а сірим — ті, що скоро запрацюють. Також зарядки побудовані в Європі, Азії і на Близькому Сході. Всього в світі налічується 1043 станції з 7496 колонками.

Представники Тесли кажуть, що «будуть активно працювати з комерційними клієнтами, щоб знайти рішення, які найкраще для них підходять». Одночасно вони попереджають: при порушенні правил доступ до всіх зарядним точок компанії може бути заблокований. Навряд чи це гарна новина для таких сервісів таксі, як Lyft і Uber, але захід, схоже, тимчасова. Навіть якщо немає, повним ходом йде розвиток інших мереж, у тому числі в Америці.