Список відкликаних у Росії моделей марки Nissan розширився

Список отозванных в России моделей марки Nissan расширился

В даному блоці давно розпочатої відкличний кампанії числяться ще 106 340 автомобілів.

Про
чередной відгук змушує знову згадати нещасливу фірму Takata. Невірний піротехнічний склад газогенератора для подушок безпеки при тривалому вбиранні атмосферної вологи може змінити властивості. З-за цього при спрацьовуванні він ризикує вибухнути занадто сильно і наповнити салон металевими осколками корпусу. Це вже призвело японського виробника подушок до банкрутства. А безліч найбільших автовиробників вже який рік міняють на раніше випущених авто злощасні ейрбег на нові.

Пару днів тому в цій епопеї черговий крок зробив Nissan, і ось моделі марки знову запрошені в Росії на сервіс. На цей раз в групу ризику записані Almera, Teana, Pickup, Tino, Patrol, Terrano II і X-Trail, випущених з 19 лютого 2001-го по 28 листопада 2012 року. У них перевірять подушки безпеки переднього пасажира і при необхідності безкоштовно замінять на нові.

Список отозванных в России моделей марки Nissan расширился

Як зазвичай, щоб дізнатися, чи потрапляє ваш автомобіль під даний відгук, слід скористатися посиланням на список кодів VIN.

Що до Такаты, то не далі як 21 листопада 2017 року вона завила про підписання угоди з компанією Key Safety Systems (KSS, належить китайцям, але штаб-квартира розташована в Стерлінг-Хайтсе, штат Мічиган), за яким KSS (найбільший конкурент Такаты на світовому ринку) придбає майже всі глобальні активи Такаты за $1,588 млрд. Виняток становитимуть деякі операції, пов’язані з виробництвом і продажем газогенераторів на основі фазово-стабілізованого нітрату амонію (того самого, з-за якого розгорівся весь сир-бор). При цьому Takata продовжить випуск эйрбэгов на заміну дефектних без перерви.