Поспішайте додати свій бізнес до довіднику Locator.ua

 

Конкуренція на ринку ремонту і обслуговування автомобілів змушує власників СТО шукати нові джерела залучення клієнтів, а клієнтам додає головного болю при виборі відповідного автосервісу. І першим і другим пропонуємо скористатися послугами українського сервісу пошуку організацій та послуг Locator.ua.

Locator.ua — довідник із картою в якому кожен киянин або житель будь-якого іншого міста в Україні може знайти необхідні йому організації або місця у тому числі СТО і автосервіси, автосалони, автомийки, АЗС, електрозаправки, шиномонтажі або послуги пов’язані із ними, подивитися і порівняти ціни, почитати або залишити відгук про якість наданих послуг, подивитись фотографії результатів виконаних робіт, інтер’єрів, місцезнаходження.

Locator.ua є не тільки корисним для користувачів інструментом пошуку виконавця, а й джерелом нових клієнтів для бізнесу в тому числі і для СТО, автосервісів, автосалонів, автомийок, шиномонтажів, адже на Locator.ua заходять не тільки в пошуках автосервісів в принципі, але і в пошуках тієї чи іншої послуги, наприклад: ремонт АКПП, ремонт автоскла, «розвал-сходження», «тонування авто» і так далі. Радимо власникам b2c-бізнесу в сфері обслуговування і ремонту автомобілів не втрачати можливості і вже зараз перевірити наявність вашого сервісу в базі, а в разі його відсутності — додати, не втрачаючи часу.

На даний момент додавання в довідник організацій — безкоштовне. Більш того, безкоштовно можна додати необмежену кількість послуг і ціни. Заповніть профіль вашого СТО повністю для отримання максимального ефекту у вигляді більшої кількості клієнтів.

Locator.ua — не просто міський довідник, а система, яка поступово інтегрується в усі сфери економіки. Вже скоро відвідувачі зможуть записатися через інтернет до вибраного спеціаліста, а бізнес — безкоштовно використовувати розроблені Locator.ua інструменти для автоматизації своїх процесів, а ті, кому необхідно отримувати більше нових клієнтів, зможуть це зробити на багато дешевше, використовуючи інноваційні рішення Locator.ua.

Для того щоб додати вашу організацію, просто зареєструйтеся на сервісі і натисніть на посилання «ДОДАТИ ОРГАНІЗАЦІЮ» з комп’ютера або планшета. Після модерації ваша компанія з’явиться на мапі і в списку довідника автосервісів і СТО.

П.С .: Locator.ua — українська розробка тому додавши свою компанію, ви допоможете не тільки собі але і національному виробникові.