Визначено найкращі 7-місні автомобілі 2018 року

5-е місце – Seat Tarraco. У кросовера зручний, практичний і доволі просторий салон. На крайніх задніх сидіннях можуть зручно розміститися діти або дорослі середнього зросту. Коли ці крісла не використовуються, то складаються в підлогу, створюючи об’ємний багажник. Tarraco має як повнопривідне виконання, так і моноприводну версію.

4-е місце – Hyundai Palisade. Компанія представила свій новий флагманський трьохрядний кросовер на автосалоні в Лос-Анджелесі в 2018 році. Експерти відзначають простір на другому і третьому рядах в поєднанні з великою вантажною зоною і гнучкістю трансформації. Hyundai Palisade вироблятимуть в Ульсані (Корея). Він буде доступний в дилерських центрах в США влітку 2019 року.

3-е місце – Ford Transit Connect Wagon. Крім зручного 7-місцевого салону новий мінівен отримав стандартне автоматичне екстрене гальмування з функцією виявлення пішоходів, адаптивний круїз-контроль, систему контролю сліпих зон і систему оповіщення про перехресних рух позаду.

2-е місце – новий Citroen Berlingo. Третє покоління успішної моделі зберегло репутацію одного з найкращих сімейних автомобілів для активного відпочинку. Мінівен відрізняє зручна компоновка салону, багатофункціональний дах, 28 місць для зберігання різних речей і двері заднього скла.

На 1-е місце ми поставили BMW X7. Найгабаритніший автомобіль в історії німецького бренду став однією з найбільш очікуваних новинок останніх двох років. Флагманський кросовер розроблявся з прицілом на авторинок США, але буде продаватися по всьому світу.