В Україні стартував прийом замовлень на спеціальну версію Porsche Panamera

Протягом наступного року будуть пропонуватися дві версії: Panamera 4 10 Years Edition від 2 794 010 грн і Panamera 4 E-Hybrid 10 Years Edition від 3 102 950 грн.

З нового – 21-дюймові колісні диски Panamera Sport Design кольору White Gold Metallic з блиском, напис «Panamera10» на передніх дверях того ж кольору.

Всередині на панелі і накладках порогів нанесений ювілейний логотип. Салон частково оброблений чорною шкірою і декоративною строчкою кольору White Gold. Моделі також представлені в кузові Sport Tourismo.

Розширений перелік базового обладнання включає світлодіодні матричні фари з системою PDLS Plus, системи допомоги при зміні смуги руху та дотримання смуги руху з функцією розпізнавання знаків, систему допомоги при паркуванні з камерою заднього виду; панорамний дах, тоновані стекла Privacy, сидіння з 14 позиціями, обігрів і герб Porsche на підголівниках; доводчики дверей, цифрове радіо, аудіосистему об’ємного звучання BOSE Surround Sound.

Також до базової комплектації увійшли адаптивна трикамерна пневмопідвіска, система регулювання жорсткості амортизаторів, підсилювач рульового управління Plus.

Panamera 4 «10 Years Edition» отримала бі-турбо двигун потужністю 243 кВт (330 к.с.) і об’ємом 3.0 літра. Гібридна версія оснащується 2,9-літровим бензиновим двигуном з подвійним турбонаддувом і електромотором сумарною потужністю 340 кВт (462 к.с.).