Складено рейтинг кращих мінівенів

Нагадуємо, що рейтинги засновані на декількох критеріях. Експерти об’єднали два типи інформації: опубліковані професійні огляди шанованих автомобільних критиків і дані про безпеку та надійність зі сторонніх джерел.

Для кожного нового автомобілю в рейтингу редактори U.S. News & World Report проаналізували достовірні відгуки з великих газет, журналів і автомобільних сайтів. Для кожного стороннього огляду автомобіль отримав оцінку в трьох категоріях: ходові характеристики, інтер’єр, критична думка.

На додаток до аналізу професійних оглядів укладачі рейтингу додали інформацію, що представляє особливий інтерес для покупців автомобілів: дані про безпеку та надійність, які не є частиною якісних оглядів критиків.

Безпека. Оцінка безпеки заснована на компіляції оцінок провідних американських організацій, що складають рейтинги з безпеки, включаючи Національну адміністрацію безпеки дорожнього руху та Інститут страхування безпеки дорожнього руху.
Надійність. Показник надійності заснований на даних рейтингів надійності J.D. Power and Associates.
Нагороди. Автомобілі, які вигравали великі нагороди автопрому США, такі як Motor Trend Car of the Year або North American Car of the Year, отримали додаткові бали.

Оцінки за кожним з критеріїв об’єднали в загальний бал за спеціальною формулою. Загальний бал і оцінка кожного окремого критерію варіюються від 1 до 10, при цьому 10 – це вищий результат.

Цікаво, що жоден з шести автомобілів не отримав найвищий бал в жодній з категорій. Найвищі оцінки – 9,7 балів за безпеку отримали моделі Kia Sedona і Chrysler Pacifica.