Rolls-Royce презентував позашляховик із зоряною стелею

Серія Black Badge, за запевненням Rolls-Royce, уособлює темне альтер его бренду. Вона адресована новаторам і першопрохідцям, тим, хто живе проти правил. Це почасти виражається в базовому глибокому чорному кольорі кузова, хоча замовнику доступна палітра із 44 тисяч відтінків, кожен з яких наноситься в кілька шарів і проходить десять етапів ручного полірування.

Тема ночі обігрується і в покритій чорним глянцем статуетці «Дух екстазу», тоді як окантовка решітки радіатора, ручка дверцят багажника, нижні повітрозабірники та вихлопні труби пофарбовані в «чорний хром».

Контрастно на їх тлі виглядають срібляста монограма RR і глянсові вертикальні гратки радіатора. Для Cullinan Black Badge запропоновані ексклюзивні 22-дюймові колеса і червоні гальмівні супорти, пофарбовані розробленою спеціально для них стійкою фарбою.

Нововведення інтер’єру Rolls-Royce Cullinan Black Badge — оздоблення декоративних панелей вуглепластиком з геометричним візерунком і тривимірним ефектом, натхненням для якої стали сучасні тренди в архітектурі. Кожен такий елемент вкривають шістьма шарами лаку, дають висохнути 72 години, а потім вручну полірують до дзеркального блиску. Дах позашляховика обтягнутий чорною шкірою і прикрашений «нічним небом» з ефектом падаючих зірок, який створюють 1344 оптоволоконні світловоди. Крім того, вперше салон прикрашає шкіра насиченого жовтого кольору Forge Yellow.

Фінальний штрих Black Badge — символ нескінченності на годиннику, порогах і спинці задніх сидінь: знак уперше з’явився на Blue Bird K3 сера Малькольма Кемпбела, оснащеному гоночним авіаційним двигуном Rolls-Royce R.

Під капотом Rolls-Royce Cullinan Black Badge, як і раніше, встановлений 6,75-літровий двигун V12 з двома турбонагнітачами, але форсований з 571 сили і 850 Нм моменту до 600 сил і 900 Нм моменту.

Бунтарський характер кросовера також покликані розкрити переналаштовна трансмісія та електронна педаль газу. Cullinan Black Badge набирає першу «сотню» на 0,3 секунди швидше звичайного Cullinan — за 4,9 секунди.