Рейтинг автомобілів, які найбільш швидко іржавіють

Відкриває п’ятірку Ford Mondeo зразка 2006-2010 років. Седан D-класу непогано тримається тільки у першу п’ятирічку. Потім починають з’являтися численні осередки корозії. Слабкими місцями моделі є пороги, арки та днище.

На четвертому місці розташувалася Mazda 6 2005-2008 років випуску. У цієї «японки» вже через чотири роки з моменту експлуатації починають іржавіти крила, днище і задні арки.

На вищій позиції виявилася Nissan Almera, яка сходила з конвеєра з 2005 по 2006 рік. Вже через 3-4 роки після покупки вона починала так стрімко іржавіти, що її навіть прозвали «кормом для бобрів».

«Срібло» в цьому антирейтингу дісталося сімейству Opel Astra, яке випускалося з 2005 по 2012 рік. Як з’ясувалося, «цвіте” астра бурхливо: іржа поглинає не тільки днище і колісні арки, але і нижню частину дверей, а також капот.

І ось ми наблизилися до першого місця, яке зайняв Geely Emgrand X7 зразка 2011-2013 роки. Низька корозійна стійкість кузова китайського кросовера обумовлена відсутністю оцинкування та неякісним лакофарбовим покриттям — проти реагентів він безсилий.