Кабріолет BMW 3 Серії замаскували під «Запорожець»

Старі “Запорожці” – відмінні піддослідні для тих, хто хоче спробувати свої сили у тюнінгу й кастомайзінгу. Дешевий проджект-кар має просту конструкцію і досить легко перетворюється на що завгодно. Та не завжди на щось добре.

Не так давно ми розповідали про білоруський Porsche Boxster, котрий виглядає, як “Запорожець”. Тут можна згадати ще кілька вдалих проектів: німецький ЗАЗ чи “Запорожець” з дволітровим двигуном Subaru EJ202. Творіння ж російських гаражних умільців виглядає, як плід фантазії схибленого сутенера-стрітрейсера.

В основі цієї креації лежить кабріолет BMW 3 Series E30. Кузов стилізований під ЗАЗ-968, хоча кузовні панелі BMW все ж можна розгледіти, якщо не осліпнути від ултрафіолетового кольору кузову. Під капотом з повітрозабірниками, як у Ford Mustang ховається 2,8-літрова рядна шістка потужністю у 200 к.с. Чотиримісний салон обшитий двотоновою шкірою, кольори котрої абсолютно не пасують до кузову, а загальний стиль інтер’єру розбігається з зі спортивним виглядом машини. Захисні дуги за задніми сидіннями теж видаються зайвою деталлю…

Наразі BMW-ЗАЗ виставлено на продаж. Власник розраховує отримати за нього 7750 доларів. Та чи вартий цей творчий експеримент таких грошей – нехай вирішують ті, кому він до вподоби.