Watergen розробила генератор води, який видобуває її з повітря

Компанія Watergen розробила атмосферний генератор води Watergen Automotive AWG, який видобуває чисту воду з повітря. Технологія може застосовуватися в автомобілях.

Повітряний фільтр очищає повітря від пилу, газів і хімікатів, і після цього через систему перепаду температур, конденсує вологу з повітря, переводячи її у воду. У результаті виходить свіжа, чиста і смачна питна вода. У всякому разі, так стверджують розробники.

Вода зберігається в спеціальному резервуарі. Водій і передній пасажир завжди мають можливість за допомогою дозатора налити собі в чарку чистої води. Потрібно зазначити, що вода постійно виготовляється під час руху автомобіля.

Watergen вже має досвід розробки і випуску атмосферних генераторів води для цілих посушливих регіонів, міст і сіл. Технологія Automotive AWG створена на основі вже наявних розробок, просто вона адаптована для автомобілів.

Хтось може сказати, що така система отримання питної води — непотрібна розкіш. Однак, насправді вона може бути дуже корисна під час тривалих поїздок, тим більше у спекотну погоду. До того ж, вона екологічна, оскільки водієві та пасажирам не потрібно буде купувати воду в пластикових пляшках.