Кріштіану Роналду став володарем найдорожчої машини у світі

Пізніше стало відомо, що якийсь шанувальник автомобілів придбав цю модель за 16,5 млн євро. Але тоді його ім’я не розголошується. Трохи пізніше стало відомо, що автомобіль придбав Кріштіану.

До речі, зараз машини ще немає. Поки що розроблена лише її концепція. Автомобіль випустять в єдиному екземплярі у 2021 році.

Автомобіль оснащений 16-циліндровим двигуном, робочим об’ємом 8 літрів, потужністю 1500 кінських сил. Така машина здатна розігнатися до 100 км / год всього за 2,5 секунди. Максимально можлива швидкість — 420 км / год.

Як відомо, доходи португальця оцінюють приблизно в 30 мільйонів євро щорічно, так що на нову тачку він витратив половину свого річного заробітку. При цьому, як уже зазначено, просто сісти вперше за кермо цього авто він зможе тільки через два роки. До речі, Bugatti не показала салон La Voiture Noire: ні на сайті, ні на самій презентації в Женеві. Мабуть, салон або зроблять ексклюзивно під власника або це входить у вартість: щоб певні деталі цієї машини були невідомі публіці.