BMW X5 все більше заряджають перед стартом

Кросовер X5 Готується до старту продажів по всьому світу. BMW всіляко підігріває і без того чималий інтерес до нової моделі

Зараз оголошено про доступності пакету M Performance в якості однієї з можливих опцій до комплектації.

Машину вперше показали публіці влітку поточного року. Навесні майбутнього вона вже вийде на ринок. У вересні німці показали нову гібридну версію з функцією підзарядки від побутової електромережі. Зараз продемонстрували пакети оснащення з преміального каталогу «M-Performance».

У показаних опціях багато технічних та електронних деталей, що впливають на поведінку машини на дорозі: полегшені диски, спортивні супорти і диски гальмівної системи. Електронні засоби дозволяють перенастроювати системи управління роботою двигуна по OBD протоколами. Крім того, в пакеті багато зовнішніх «фішок» і внутрішніх елементів дизайну, підкреслюють «зарядженість» комплектації. До них відносяться дизайнерські вставки, деталі інтер’єру, підсвічування з відкритих дверей, оформлення керма, ручок дверей, педалей і, звичайно, оформлення ключа запалювання зі спеціальною вставкою і чехольчиком з алькантари.