Lamborghini Urus

Презентація Lamborghini Urus запланована на 4 грудня. Але італійським журналістам вдалося не тільки побачити авто вживу, але й проїхатися на ньому. Закриті тест-драйви проводилися на легендарній італьській трасі Imola (автодром Енцо та Діно Феррарі).

Повноцінний трековий кросовер? «Однозначно!»- заявляють розробники автомобіля із Сант-Агати Больньєзе, – адже Урус – це не класичний міський паркетник, а справжній super-Suv, тому поїздка на трек не злякає нашого Lamborghini Urus. Між іншим, характеристики в автомобіля схожі більше на суперкарові, чим кросоверні. Тут встановлено V8 бітурбо, що видає славні 650 к.с. Але цього не достатньо, щоб стати найшвидшим Suv у світі, важливу роль в досягненні цього титулу доклали: автоматична 8-ступенева КПП від ZF; та інтелектуальна система повного приводу.

Спадкоємець LM002. Розробники Lamborghini Urus, планують змінити правила гри в сегменті супер кросоверів. Італійці хочуть посунути таких титанів цього сегменту, як Porsche Cayenne e Maserati Levante. Довжина автомобіля 5 м, а висота складає близько 1,7м. Посадка в Urus висока, але водночас, відчувається схожість із спортивними авто Lamborghini. Замість класичних аналогових приладів, з’явилася нова цифрова панель, яку вже встановлюють на Lamborghini Aventador. Побудований автомобіль на одній платформі з Porsche Cayenne, Audi Q7 та Bentley Bentayga.