Waymo і Honda побудують нетрадиційний безпілотник

Waymo и Honda построят нетрадиционный беспилотник

Автономний концепт Honda NeuV, що розвиває ідеї прототипу AC-X, бачиться одним з кандидатів на посаду розвізного фургончика Waymo.

Американська компанія Waymo і марка Honda почали переговори в 2016 році з ініціативи японської сторони. Тепер агентство Bloomberg повідомляє, що операція близька до завершення. Потенційні партнери знайшли нішу для кооперації — це машини для служб доставки. Таким чином, Honda стане третім автовиробником, що співпрацюють з Waymo, після концернів FCA і Jaguar Land Rover.

Waymo и Honda построят нетрадиционный беспилотник

Розвізний електрокар-робот Nuro R1, який бере на борт тільки товари, придумали якраз вихідці з Waymo. Зробити щось подібне з Хонди NeuV — не проблема.

Глава Waymo Джон Крафчик зауважив: від спільного проекту не слід очікувати «традиційного автомобіля, що рухається по дорогах». На цей раз мова йде не про модифікації існуючих моделей, а про створення машини з нуля. Вона зможе перевозити і товари, і пасажирів, не маючи керма і педалей. За розмірами безпілотник буде менше вантажівки. Ймовірно, протягом року ми побачимо його в статусі концепту Хонди.