Три моделі марки Lexus відкликані через ризик загоряння

Три модели марки Lexus отозваны из-за риска возгорания

Двухдверка Lexus LC 500 — наймолодша в трійці. Вона з’явилася у нас рік тому і запрошується на ремонт вперше. Зауважимо, що GS-F і RC F на нашій пам’яті теж ще не відгукувалися.

Резонансні коливання тиску можуть призвести до пошкодження демпфера паливного насоса. Тоді виникнуть підвищені шуми і вібрації, які стануть причиною утворення тріщин на кришці помпи. При подальшій експлуатації підвищується ймовірність витоку палива з загрозою подальшого пожежу в моторному відсіку. Тому в перевірці потребують три моделі з атмосферним «вісімкою» 5.0: купе Lexus LC 500, седан Lexus GS-F і спорткар Lexus RC F.

Три модели марки Lexus отозваны из-за риска возгорания

В інших країнах сервісна кампанія стартувала ще в середині лютого. Найбільшу кількість постраждалих Лексусів зафіксовано в Північній Америці — 9900 штук. Австралійські регулятори запідозрили 450 автомобілів.

Проблема вирішується шляхом безкоштовної для власників заміни всього паливного насоса. В Росії цю процедуру мають пройти 103 машини, вироблені з січня 2015-го по березень 2017-го. Американські колеги уточнюють модельні року: LC 500 (2018), GS-F (2016-2018), RC F (2015-2018). Список VIN-номерів «наших» Лексусів опублікований Росстандартом.