Транспорт майбутнього: Renault показав літаючі машини-бульбашки

Транспортний засіб являє собою скляну сферу без коліс і може переміщатися в будь-якому напрямку

Транспорт будущего: Renault показал летающие машины-пузыри

Компанія Renault спільно з британським коледжем мистецтва і дизайну імені Святого Мартіна провела конкурс серед студентів, за умовами якого їм необхідно було розробити транспортні засоби майбутнього. Переможцем стала 23-річна китаянка Ючен Цад, представила проект літаючих, скляних бульбашок», – передає «Мотор».

Ідея отримала назву The Float. Транспортний засіб являє собою скляну сферу без коліс: пристрій може переміщатися в будь-якому напрямку, а пересувається він, використовуючи магнітну левітацію.

Сфера розрахована на одного або двох чоловік. При цьому, завдяки магнітному поясу зовні, транспортні засоби можуть приєднатися один до одного і пересуватися разом. Пасажири цих сфер отримають можливість спілкуватися один з одним з використанням спеціальної звукової системи.

Транспорт будущего: Renault показал летающие машины-пузыри

«Бульбашки» також отримали можливість зміни положення крісла та скло з регульованим ступенем прозорості.

Проект Цад припускає, що викликати одну зі сфер собі можна буде за допомогою мобільного додатку на смартфоні. Автор розробки зазначає також, що транспортний засіб можна буде орендувати для одноразової поїздки, так і на кілька днів.

Раніше Renault показав автомобіль-будинок майбутнього.