Седан BYD Qin другого покоління стане економічніше

Седан BYD Qin второго поколения станет экономичнее

Минуле покоління седана щеголяло дивовижним зарядним портом на кришці багажника. Тепер його перенесуть на крило.

Гібрид BYD Qin ось-ось змінить покоління. Знімки автомобіля без камуфляжу вже потрапили в Мережу, як і перші технічні дані. На публіці бензоэлектрическую модель компанія представить на міжнародному автосалоні в Пекіні, який відкриється 25 квітня. Фронтальна частина автомобіля виконана в новому фірмовому стилі Dragon Face («морда дракона»), нещодавно випробуваному на кросовер BYD Tang (його прем’єра на широкій публіці теж очікується в Пекіні). Кардинально змінився інтер’єр: він отримав величезний «планшет», обертається, як і на побратимі Tang.

Седан BYD Qin второго поколения станет экономичнее

За даними CarNewsChina.com довжина нового седана дорівнює 4765 мм (+ 25 мм до минулого покоління), ширина — 1837 (+67), висота — 1495 (+15), колісна база — 2718 мм (+48).

Потужність бензинового турбомотора 1.5 була зменшена з 154 до 151 «конячки» (за відомостями CarNewsChina.com) або навіть до 143 к. с. (за інформацією autohome.com.cn). Можливо, це падіння виявиться компенсовано зростанням віддачі електромотора (в минулому поколінні у нього було 150 л. с.). Ще можна передбачити зростання ємності тягової батареї (було 13 кВт•год). Китайські ЗМІ також рапортують про істотне скорочення паспортного витрати палива (з 1,2 до 1,0 л/100 км). Звичайно, тут мова йде про тестовому циклі, що враховують шлях, пройдений без запуску ДВЗ (70 км). А ось динаміка розгону до сотні залишилася колишньою (5,9 с). В продаж в Китаї новий BYD Qin надійде у другій половині року зі стартовою ціною близько 190 000 юанів (1,77 млн рублів). Пізніше у седана з’явиться і чисто електрична версія.