Компанія Toyota випробує нову техніку для каршеринга

Компания Toyota испытает новую технику для каршеринга

В експерименті будуть задіяні 60 переобладнаних кросоверів Toyota C-HR. Тести пройдуть з червня 2018 року по 31 березня 2019-го.

Інтенсивний ріст мереж каршеринга у світі змушує автовиробників підключатися до цього руху, створювати власні фірми або укладати угоди з існуючими. Не залишилася осторонь і Toyota оголосила про майбутній великому досвіді в центральному Токіо, який буде проведений спільно з групою Park24. У рамках експерименту буде випробувана Mobility Services Platform (MSPF) — електронна платформа для такого роду сервісів.

Компания Toyota испытает новую технику для каршеринга

Фірма Park24 разом з Тойотою вже відчувала оренду електричних трициклів i-Road і пропонує пробний сервіс Car Times PLUS×Ha:mo з мініатюрними електрокарами Toyota Auto Body COMS (частина дослідної тойотівської системи Ha:mo — «Гармонійна мобільність»).

Компанія Park24 володіє мережею каршеринга Car Times PLUS, а також є найбільшим в Японії менеджером парковок. На групі машин Car Times PLUS якраз і будуть встановлені нові системи зв’язку і бортові рекордери. Партнери хочуть перевірити їх ефективність в реальних умовах. Також буде зібрано великий масив даних про роботу обладнання і поїздках, який фахівці проаналізують з допомогою штучного інтелекту з метою подальшого поліпшення сервісу. Довгострокова мета партнерів: розвиток «малоуглеродного» транспорту в містах як за рахунок каршеринга «зелених» моделей, так і формування цілої екосистеми, що включає і звичайні транспортні засоби, і безпілотники. Для просування і комерціалізації подібних послуг тойотовцы нещодавно створили дочірню фірму Toyota Mobility Service.