Універсал Subaru Viziv Tourer навів на роздуми

Универсал Subaru Viziv Tourer навёл на размышления

Новий прототип схожий на торішній концепт Viziv Performance і зовні, і за розмірами. Довжина — 4775 мм (+145), ширина — 1930 (+20), висота — 1435 (+5), колісна база — 2730 мм (паритет). Навіть розмірність шин однакова — 245/40 R20.

П
редполагалось, що Subaru Viziv Tourer Concept стане дебютом універсалу Levorg другої генерації. Але ця досить струнка теорія тепер тріщить по швах через схожість з шоу-каром Viziv Performance, який, на загальну думку, віщував наступний седан WRX. У перших двох WRX-поколіннях була присутня модифікація Sport Wagon, однак у третьому (2007 рік) її замінив п’ятидверний хетчбек. «Сарай» WRX повертається? Японці зберігають мовчання.

Зазирнути крізь тоновані вікна в салон ролик не дозволяє. Нинішній Viziv, як і попередній, представлений без інтер’єру, бічних дзеркал і дверних ручок.

Офіційні дані скупі: дизайнерська філософія Dynamic x Solid, повний привід Symmetrical AWD, «оппозитник» Boxer, передові технології допомоги водієві, які вийдуть на ринок до 2020 року, вдосконалена система безпеки EyeSight, місткий багажник, насолоду і душевний спокій для наших клієнтів.