Седан і універсал Mercedes-AMG C 43 4Matic стали потужнішими

Седан и универсал Mercedes-AMG C 43 4Matic стали мощнее

Замість одинарного горизонтальної планки на рестайлінгових Мерседесах З 43 встановлена подвійна (колір — «матове иридиевое срібло»), а ще по парі лез додано в бічні повітрозабірники.

В
лютому німці розповіли про оновлений сімействі Мерседес C-класу, а зараз, напередодні Женевського автошоу, виклали в Мережу дані «запальничок» Mercedes-AMG C 43 4Matic в кузовах седан і універсал. Крім змін в дизайні ця пара отримала доопрацьовану наддувную «шістку» 3.0. Вона додала в потужності 23 «коні» (тепер 390 к. с.), а от максимальний крутний момент залишився на колишньому рівні (520 Н•м), лише змінився діапазон оборотів (замість 2000-4200 об/хв стало 2500-5000). У минулому році такий апдейт пройшов паркетник GLE 43.

Седан и универсал Mercedes-AMG C 43 4Matic стали мощнее

Крім ліхтарів, поменявшихся на всіх «цешках», ззаду у C 43 нові круглі вихлопні патрубки і більш ефектний дифузор. Ще з’явилися аеродинамічно оптимізовані колісні диски.

На паспортної динаміці розгону ця надбавка не позначилася (седан набирає сотню за 4,7 с, а універсал на 0,1 с довше), як і на максималці (вона все одно обмежена на 250 км/год). Але напевно зміни можна буде відчути на швидкостях за сто. Інші компоненти ті ж: «автомат» AMG Speedshift TCT 9G і повний привід з сильним акцентом на задні колеса (на 31 69%), система зміни налаштувань Dynamic Select, рульовий підсилювач із змінним передавальним відношенням, адаптивні амортизатори.

Седан и универсал Mercedes-AMG C 43 4Matic стали мощнее

У салоні на себе звертає увагу новий AMG-кермо з тачпадом на спицях. У вигляді опції запропонована цифрова панель приладів на основі екрану діагоналлю 12,3 дюйма з трьома стилями відображення шкал. Базовий екран мультимедійної системи — сім дюймів, за доплату — 10,25.

Як і на ряді інших побратимів з трипроменевою зіркою, на C 43 впроваджена нова функція управління комфортом Energizing Comfort Control. Вона дозволяє одночасно змінювати установки кліматичної системи, сидінь (нагрівання/охолодження), освітлення та музики. Така система буде доступна і для простих «цешек». Згадавши про останніх, варто згадати ще одну обновку для C-класу: опціональну оптику Multibeam LED з 84 діодами в кожній фарі. У російському представництві компанії Драйву розповіли, що на нашому ринку перероблений C-клас (в тому числі і версія C 43) з’явиться з серпня. У російському каталозі марки з обговорюваних двох машин офіційно буде значитися тільки седан (універсал у нас не популярний, а про купе фірма розповість окремо).

Було — стало

Седан и универсал Mercedes-AMG C 43 4Matic стали мощнее