Підготовлений найпотужніший пікап Mercedes X-класу

Подготовлен мощнейший пикап Mercedes X-класса

Головна зовнішня відмінність самого продуктивного пікапа — шильдики на кормі і під бічними дзеркалами. Також, в залежності від виконання (Progressive або Power), губа переднього бампера може бути із захисною накладкою. Є нові варіанти 17 — і 18-дюймових легкосплавних дисків.

Т
оповая версія X 350 d 4Matic для пікапа Mercedes X-класу була заявлена в момент його дебюту влітку минулого року. Тепер ясно, що вантажівка з мерседесовским мотором, а не двигуном від альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi, виступить шостого березня в Женеві. Замість підключається повного приводу у нього постійний. Віддача турбодизеля V6 3.0 в парі з «автоматом» 7G-Tronic Plus — 258 к. с. і 550 Н•м, причому максимум тяги доступний вже з 1400 об/хв. Спринт до 100 км/год займає 7,9 с. Максималка — 205 км/ч.

Подготовлен мощнейший пикап Mercedes X-класса

В салоні нічого екстраординарного немає. Просто асорті з переліку багатих комплектацій укупі з «безкоштовними» опціями. Вередувати, як водиться, можна на всі гроші.

В Європі модифікація X 350 d 4Matic буде доступна з середини 2018 року за цінами від 53 360 євро (3,7 млн рублів). Російський офіс Мерседеса терміни поставок даної версії назвати не може, нагадуючи, що стандартний X-клас прибуде до нас у березні. Мабуть, менше всього появи конкурента зрадіє Volkswagen Amarok.