Кросовери Mitsubishi Outlander і ASX відкликані через реле

Кроссоверы Mitsubishi Outlander и ASX отозваны из-за реле

Попередній відгук Аутлендеров стався навесні 2017-го, коли під підозру потрапили кріплення важелів задньої підвіски. У 2014 році несправність в електриці привела на ремонт 35 484 машини.

П
ерегрев реле блоку управління двигуном може призвести до того, що мотор затихне під час руху, відмовиться перезапускатися або втратить потужність. Цей дефект став причиною глобальної відкличний кампанії, яка в Росії торкнулася 33 406 кросоверів Mitsubishi Outlander і 5493 паркетника ASX. Разом — 38 899 автомобілів, реалізованих з лютого 2015 року по червень 2017-го.

Кроссоверы Mitsubishi Outlander и ASX отозваны из-за реле

Минулого разу Mitsubishi ASX викликався на сервіс у вересні минулого року. У майже 90 тисяч примірників був перевірений або замінений моторчик склоочисника переднього.

Також Outlander потребує заміни реле обігріву лобового скла, а на ASX необхідно встановити нове реле вентилятора. Оплачувати ремонт власникам не доведеться. Список VIN-номерів опублікував Росстандарт. Для порівняння: у США і Канаді акція торкнулася 161 167 машин, в Австралії — 48 209. І там і там під роздачу заодно потрапив Lancer.