Кросовер Hyundai Tucson обзавівся в США версією Sport

Кроссовер Hyundai Tucson обзавёлся в США версией Sport

Зовні Tucson Sport нічим особливим себе не видає. Він прикрашений і упакований так само, як машини в середніх комплектаціях. Є 19-дюймові легкосплавні диски і хромований здвоєний вихлоп.

Головним придбанням «спортивного» паркетника Hyundai Tucson стала атмосферна бензинова «четвірка» 2.4 GDI (184 л. с., 237 Н•м), що працює в парі з шестиступінчастим «автоматом» Shiftronic. Корейці заявили американцям, що цей «ексклюзивний двигун» забезпечує перевагу Тусана перед основними конкурентами, такими як Toyota RAV4 і Nissan Rogue, оскільки максимум тяги доступний з 4000 об/хв. Так чи інакше, вийшов самий потужний Tucson в США.

Кроссовер Hyundai Tucson обзавёлся в США версией Sport

Насправді алюмінієвий мотор 2.4 GDI сімейства Theta-II з’явився ще в 2009 році. Він ставиться на безліч моделей Hyundai і KIA, приміром, це Sorento (на фото), Sportage та Optima.

Покупці можуть вибирати між переднім приводом ($25 150) та повним ($26 550). Інше питання, чи захочуть вони це робити, адже зовсім скоро Tucson оновиться. Прем’єра такого кросовера пройде або 28 березня в Нью-Йорку, або в липні на Сеульському автошоу. Але рестайлінгові автомобілі все одно вийдуть на ринок через кілька місяців, тому сенс у запуску Спорту як прощального жесту дореформеної машини безумовно є.