Керівник фірми SEAT розповів про плани

Руководитель фирмы SEAT рассказал о её планах

Концепт Seat 20V20 був показаний три роки тому, але про нього в іспанській компанії не забули. Більш того, в 2020 році з цього шоу-кара вилупиться серійний купеподібний кросовер, що базується на платформі MQB. За чутками, очікується і спортверсия під брендом Cupra.

У Мадриді відбулася традиційна прес-конференція фірми SEAT, і на ній глава бренду Лука де Мео розповів багато цікавого. Наприклад, про зростання компанії. Якщо в позаминулому році іспанці продали 410 200 автомобілів, то в 2017-му цей показник збільшився до 468 400 машин. Також керівник розповів, що з 2013-го по 2017-й SEAT (читай концерн Volkswagen) інвестував в свій розвиток 3,3 млрд євро, що дало позитивні результати. В минулому році чистий прибуток становив 281 млн євро, що на 21,3% більше, ніж в 2016-м. А адже це тільки початок: до 2020-го нові моделі Seat будуть виходити кожне півріччя.

Руководитель фирмы SEAT рассказал о её планах

Трьохдверної модифікації SC у Леона більше не буде. Зате до звичайних версій додадуться «заряджені» Cupra і Cupra R, псевдовнедорожные X-Perience і працюють на стиснутому природному газі TGI.

В цьому році іспанці випустять на ринок флагманський кросовер Tarraco і «заряджений» паркетник Ateca під новоутвореним брендом Cupra. Фірма з Мартореля буквально збожеволіла на моделях класу SUV, але і про інших сімействах не забуває. В 2019-му дебютує Seat Leon четвертого покоління. Клієнтам запропонують машини в п’ятидверних варіантах ― хетчбек і універсал. В основу Леона ляже колишня платформа MQB зі стійками McPherson спереду і многорычажкой ззаду, переднім або опціональним повним приводом. Двигуни будуть суцільно наддувні ― бензинові TSI і дизельні TDI, імовірно, потужністю 85-150 л. с.

Руководитель фирмы SEAT рассказал о её планах

Переважна більшість автомобілів Seat роблять на підприємстві в Марторелі, яке в 1993 році відкрив король Іспанії Хуан Карлос I. Зараз на заводі кожні 40 секунд випускають по одному автомобілю, а виробничі потужності зайняті на 95%. Компанія SEAT продає машини в 80 країнах світу, але лише 15% з усього накладу виходить за межі Європи.

До всього іншого, в Сеаті вже працюють над ще одним кросовером, який приєднається до сегменту купеобразных і який буде розміром з Leon. Зрозуміло, не омине SEAT стороною та електрифікація автомобілів. У сімействі того ж Леона нової генерації з’явиться повноцінний гібрид з функцією підзарядки від побутової мережі. Начинкою з ним поділиться Volkswagen Golf GTE, чия силова установка сумарно видає 204 сили і 350 Н•м. Також в гаммі Сеата ми побачимо електрокар, розроблений на архітектурі MEB (Modular Electric Toolkit), яку спеціально створювали під подібні автомобілі і на якій дебютував концепт Volkswagen Budd-e.