Індійська Тата представила розкішний електричний седан

ндійська компанія Tata представила концептуальний седан під назвою E-Vision на автосалоні в Женеві. В майбутньому концепт обов’язково отримає серійну версію. Вона повинна з’явитися в продажу через кілька років. Прототип оснащується електричною силовою установкою.

Розгін до 100 км / год у седана займає сім секунд. Максимальна швидкість – 200 км годину. Інші технічні подробиці про новинку поки тримаються в секреті. За неофіційними даними, запас ходу складає від 300 до 400 кілометрів.

Новинка отримала футуристичний дизайн, який носить назву Impact 2.0. Седан використовує архітектуру Omega EV. В майбутньому машина може отримати напівавтономну систему водіння.

Раніше компанія Tata Motors оголосила про те, що переходить до нового дизайну під назвою Impact 2.0. Такий крок викликаний бажанням задовольнити нові потреби покупців автомобілів Tata. За словами головного дизайнера компанії містера Пратап Бозе, перше враження від машини у людини формується за 20 секунд, коли він тільки побачив її. Impact повинен зробити продукт Tata Motors таким, що запам’ятовується і привабливим.