Версія Skoda Kodiaq L&K доповнила зміни в моторах

Версия Skoda Kodiaq L&K дополнила перемены в моторах

Бампер дизайном повторює виконання Sportline, однак хромовані зуби в решітці радіатора і 19-дюймові колісні диски Sirius кажуть, що перед нами інша варіація.

П
омимо звичайного паркетника Skoda Kodiaq в декількох комплектаціях в сімействі цих «бурих ведмедів» водяться оспортивленный варіант Sportline і позашляховий Scout. А тепер компанія додала в цей набір топове виконання L&K, тобто Laurin & Klement. За традицією, іменами засновників фірми маркуються найбагатші варіанти Шкод.

Версия Skoda Kodiaq L&K дополнила перемены в моторах

Знак Laurin & Klement можна знайти не тільки на передніх крилах Кодиака, але і на декоративної вставки в салоні (це мазкий, але красивий чорний рояльний лак), на кріслах і заставки на екрані мультимедійної системи. Шкіряне оздоблення керма може бути чорною або бежевою.

У стандартне оснащення Кодиака L&K входять повністю світлодіодні фари, підсилювач керма з прогресивною характеристикою, електропривід сидіння водія з пам’яттю, накладки на пороги зі знаком Kodiaq, алюмінієві накладки на педалі, текстильні килимки, сенсор дощу, салонне дзеркало з автозатемненням, навколишнє підсвічування салону, аудіосистема Canton.

Версия Skoda Kodiaq L&K дополнила перемены в моторах

Середньорозмірний кросовер Kodiaq став третьою Шкодою у виконанні L&K після Суперба і Октавії.

Поява Кодиака L&K співпало із змінами в моторній гамі моделі в Європі. Сюди доданий новий агрегат 1.5 TSI (150 л. с.), а на версії 2.0 TSI, потужність була збільшена з 180 до 190 л. с. (обидва нових двигуна забезпечені тепер сажовим фільтром). Дизелі представлені двигуном 2.0 TDI на 150 або 190 сил, всі вони доступні і для версії L&K. Ще тут дебютує семиступінчастий «робот» DSG нового покоління (для бензинових двигунів). 190-сильних модифікаціях Кодиака повний привід встановлений за замовчуванням, а іншим доступний як опція. До повного привода можна докупити адаптивну підвіску Adaptive Chassis Control.

Версия Skoda Kodiaq L&K дополнила перемены в моторах

У свій перший рік продажів, 2017-го, паркетник Kodiaq знайшов в світі 74 100 покупців, з них у Росії — 2086 (тут він продається з другої половини року).

Публічний дебют топового кросовера Kodiaq L&K відбудеться в березні на Женевських автооглядинах. У російському представництві фірми Драйву розповіли, що додавання варіанти L&K в нашу гаму Кодиаков зараз якраз розглядається, однак терміни виходу компанія назвати ще не готова.